Starajte sa o svoje financie tak, aby zabezpečili budúcnosť Vám a Vašej rodiny.

Hľadáte optimálnu hypotéku pre vás? Chcete sa poistiť? Začať sporiť? Dobre robíte. Pomôžeme vám vybrať finančný produkt, ktorý bude zodpovedať vašim potrebám a preferenciám.

Pomôžeme vám vybrať

Možností je veľa. Naši špecialisti s vami preto dôkladne preberú vašu aktuálnu situáciu a odporučia vám vhodné finančné riešenie z portfólia našich partnerov.

Na finančnom trhu sa pohybujeme od roku 1995. Máme dokonalý prehľad o jednotlivých produktoch a ich možnostiach. Sledujeme moderné finančné trendy
a tiež o financiách prednášame na našich seminároch.

Poďme teda na to. Vyberte si oblasť, ktorá vás zaujíma najviac.

icon-animated-coumime-2
Myslite zodpovedne a zabezpečte svoju rodinu a blízkych pre prípad neočakávaných životných udalostí. Nechajte si ušiť poistenie na mieru. Pomôžeme vám vybrať kvalitnú poisťovňu a nastaviť poistenie presne podľa vašich potrieb.
icon-animated-coumime-5
Investujte svoje voľné prostriedky výhodne a chráňte svoje peniaze proti inflácii. Možností máte veľa: reality, realitné fondy, fondy kolektívneho investovania alebo napríklad zlato.
icon-animated-coumime-4
Nie je vám jedno, aká bude vaša životná úroveň po odchode do penzie? Chcete získať štátny príspevok pre vaše deti? Postaráme sa o to. Zmluvu vám sprostredkujú naši certifikovaní viazaní investiční zástupcovia.
icon-animated-coumime-6
Čert nikdy nespí. Zaistite svoj majetok proti krádežiam, požiarom či vandalom. Buďte krytí aj v prípade škody spôsobenej v bežnom živote alebo v zamestnaní. Poskytneme vám dokonalú ochranu hnuteľného i nehnuteľného majetku.
icon-animated-coumime-1
Najbezpečnejší a najobľúbenejší produkt na trhu. Ideálne pre tých z vás, ktorí uprednostňujú bezpečie a strednodobý sporiaci horizont s perspektívou výhodného úveru zo stavebného sporenia.
icon-animated-coumime-3
Vyhovuje vám dlhšia doba splatnosti a nižšia úroková sadzba? A kto ponúka najnižšie úroky? Naši špecialisti vám pomôžu nastaviť hypotéku presne podľa vašich možností. Priblížime vám vaše sny o novom bývaní.

Máme silných partnerov

A máme ich hneď niekoľko desiatok. Patria medzi nich renomované poisťovne, dôchodkové spoločnosti, stavebné sporiteľne, banky aj investičné a správcovské spoločnosti. Radi vám pomôžeme vybrať možnosti, ktoré pre vás budú najvhodnejšie. Ozvite sa.

Chcem nezáväznú konzultáciu