Životné poistenie

Riziká čakajú na každého z nás. A my to vieme. Preto vám radi pomôžeme vybrať poistenie, ktoré zohľadní vašu životnú situáciu, preferencie a možnosti. Zabezpečíme, aby ste mali dohodnutú potrebnú poistnú ochranu, ale aby vás to nestálo zbytočne veľa.

Či už ste živiteľ rodiny, čerpáte hypotéku alebo sa v najbližšej dobe chystáte začať čerpať úver, nezabudnite myslieť na zadné vrátka. Z portfólia našich partnerov vyberieme to správne "životko" pre vás.

Čo je životné poistenie

Životné poistenie ochráni vás i vašich blízkych pred finančným dosahom nepriaznivých životných udalostí. Finančne vás zabezpečí v prípade zhoršenia zdravotného stavu či už z dôvodu úrazu, alebo choroby, ale taktiež zabezpečí vašu rodinu v prípade vášho úmrtia. Odporúčame uzavrieť životné poistenie čo najskôr. S vekom rastú aj zdravotné riziká, čo poisťovne vo svojich kalkuláciách zohľadňujú.

Pri uzatváraní životného poistenia máte na výber z dvoch základných druhov. Môžete voliť medzi rizikovým životným poistením a rezervotvorným životným poistením.

Rizikové životné poistenie

Rizikové životné poistenie je určené na krytie rizík spojených so smrťou klienta. Toto poistenie nie je späté s žiadnou formou sporenia. Pozostalí tak budú schopní plniť finančné záväzky, ktoré po sebe klient zanechá. Poistka môže kryť aj iné riziká, ako je napríklad úraz, trvalá invalidita a pod.

 

Poistite sa

Myslite zodpovedne a poistite sa. Kvalitné životné poistenie vám umožní zachovať si životný štandard aj v nepriaznivých situáciách. Nedovoľte, aby vaši blízki zostali v prípade nešťastnej udalosti "v štichu".

 

 

Mohlo by vás zaujímať

icon-animated-coumime-5
Investujte svoje voľné prostriedky výhodne a chráňte svoje peniaze proti inflácii. Možností máte veľa: reality, realitné fondy, fondy kolektívneho investovania alebo napríklad zlato.
icon-animated-coumime-4
Nie je vám jedno, aká bude vaša životná úroveň po odchode do penzie? Chcete získať štátny príspevok pre vaše deti? Postaráme sa o to. Zmluvu vám sprostredkujú naši certifikovaní viazaní investiční zástupcovia.
icon-animated-coumime-1
Najbezpečnejší a najobľúbenejší produkt na trhu. Ideálne pre tých z vás, ktorí uprednostňujú bezpečie a strednodobý sporiaci horizont s perspektívou výhodného úveru zo stavebného sporenia.