Investície

Ste si istí, že zhodnocujete všetky svoje zdroje efektívne a bezpečne? Najlepší spôsob, ako dosiahnuť zhodnotenie zdrojov s minimálnym rizikom, je diverzifikácia investícií, teda ich rozloženie do viacerých oblastí. Z veľkého množstva možností vám naši skúsení odborníci pomôžu vybrať ich ideálnu kombináciu - tak aby ste svoje prostriedky uchránili proti inflácii a maximálne ich zhodnotili. A čo sa všetko ponúka?

 

Kapitálový trh

Cenné papiere sú jednou z tradičných možností, ako svoje voľné finančné prostriedky zhodnotiť. Nástrojov kapitálových trhov existuje dlhý rad a pestré je aj zloženie subjektov, ktoré sa na ňom pohybujú.

Ak si chcete urobiť vo všetkých investičných nástrojoch jasno, ozvite sa. Pomôžeme vám s voľbou vhodného nástroja pre zhodnotenie vašich peňazí na kapitálovom trhu.

Reality

Nechajte zarábať svoju nehnuteľnosť. Keď sa to dobre zariadi a ošetrí, môžu vám vaše nehnuteľnosti prispieť do finančného rozpočtu nezanedbateľnú mierou. A nemusí ísť len o predaj. Aj prenájom rodinných domov, bytov, chát, pozemkov alebo komerčných priestorov sa pre vás môže stať zdrojom príjmov.

Špecialista na nehnuteľnosti ZFP Reality vám pomôže so všetkým. Sprostredkuje prenájom či predaj vašej nehnuteľnosti vrátane stanovenia ceny či výšky nájmu, postará sa o inzerciu, prehliadky aj kompletný právny servis. V prípade predaja sa s vami podelí o províziu. ZFP Reality vám poradí aj v prípade, že hľadáte vhodnú nehnuteľnosť na kúpu, riešite jej financovanie či poistenia.

Realitné fondy

Nehnuteľnosti patrí medzi najstabilnejšie komodity, do ktorých sa oplatí investovať. Bežný smrteľník si však nákup niekoľkých celých nehnuteľností nemôže dovoliť. Realitné fondy ale investície do veľkých realitných projektov umožňujú.

Ak vás teda zaujíma dlhodobá výkonnosť bez významných výkyvov a ste schopní investovať finančné prostriedky na dlhší čas, realitné fondy môžu byť tým pravým investičným riešením pre vás.

Medzi výhody realitných fondov patrí napríklad to, že vám umožní profitovať z nehnuteľností bez toho, aby ste museli tráviť čas a peniaze ich nákupom, správou, prenájmom či predajom. Navyše možno ich prostredníctvom nakúpiť viac realitných projektov a rozložiť finančné riziko.

O toto všetko sa za vás postará napríklad spoločnosť ZFP Investments. Odborne vám odporučí vhodné realitné projekty v rôznych regiónoch a všetky investície vám spoľahlivo sprostredkuje.

Zlato

Podobne ako nehnuteľnosti aj zlato je veľmi efektívnym nástrojom pre ochranu vašich finačných investícií pred infláciou. Už od staroveku patrí k najžiadanejším kovom na našej planéte - nie je možné ho umelo vytvoriť a disponuje unikátnymi fyzikálnymi vlastnosťami.

Okrem symbolu istej spoločenskej prestíže predstavuje zlato prostriedok pre vaše spoľahlivé finančné zabezpečenie. Stabilne odoláva výkyvom na finančných trhoch a je celosvetovo obchodovateľné.

Zorientovať sa na trhu so zlatom vám pomôže spoločnosť ZFP Gold, ktorá sa špecializuje na dlhodobé investície do zlata. Je dôležité vedieť, že zlato je dostupné aj drobným investorom. Pokiaľ s týmto typom investícií ešte len začínate, určite vám pomôže špeciálny Zlatý finančný program.

 

Pomôžeme vám vybrať

Zoznámime vás s pravidlami úspešného investora a pojmy, ktoré musíte poznať. Posúdime vašu finančnú situáciu, možnosti a plány a odporučíme vám vhodné rozloženie investícií, ktoré zhodnotí vaše voľné finančné prostriedky a poskytne vám toľko dôležitú rezervu.

 

Prečítajte si novinky zo sveta financií

Mohlo by vás zaujímať

icon-animated-coumime-4
Nie je vám jedno, aká bude vaša životná úroveň po odchode do penzie? Chcete získať štátny príspevok pre vaše deti? Postaráme sa o to. Zmluvu vám sprostredkujú naši certifikovaní viazaní investiční zástupcovia.
icon-animated-coumime-1
Najbezpečnejší a najobľúbenejší produkt na trhu. Ideálne pre tých z vás, ktorí uprednostňujú bezpečie a strednodobý sporiaci horizont s perspektívou výhodného úveru zo stavebného sporenia.
icon-animated-coumime-3
Vyhovuje vám dlhšia doba splatnosti a nižšia úroková sadzba? A kto ponúka najnižšie úroky? Naši špecialisti vám pomôžu nastaviť hypotéku presne podľa vašich možností. Priblížime vám vaše sny o novom bývaní.